Vanaf 8 maart 2023 worden de producten van zonneboilerfabrikant HRsolar en zusterbedrijf PVT-warmtepompfabrikant Qsilence geleverd vanuit één entiteit, HR energy. De wijziging maakt deel uit van een grotere rebranding om het bedrijf klaar te stomen voor de toekomst. De nieuwe naam gaat gepaard met de tagline – Pushing Sustainability Forward – die verwijst naar de missie van het bedrijf om innovatieve energie-oplossingen te ontwikkelen en produceren die zorgen voor een duurzaam en comfortabel klimaat.
Als Nederlands fabrikant ontwikkelt en produceert HRsolar al meer dan 20 jaar hoog rendement zonneboilers Qsilence maakt al ruim 8 jaar RVS voorraadvaten en sinds 3 jaar complete PVT-warmtepompsystemen. De bedrijven hebben vooral de afgelopen jaren, waarin gasloos (ver)bouwen de norm is geworden, een sterke groei doorgemaakt. De wijziging om vanuit één naam te opereren en de rebranding zijn hierdoor een logische stap geworden en geeft duidelijkheid naar de markt.
‘Met de naam HR energy combineren we het verleden met de toekomst. HR is een knipoog naar HRsolar, onze oorsprong. De naam energy sluit beter aan bij onze missie en geeft mogelijkheden voor verbreding van onze producten en diensten.’ vertelt Ronald van der Ende, eigenaar van HR energy.
Hij licht toe: ‘De energietransitie en de markt gaan zo snel dat wij continu blijven ontwikkelen om met onze klanten te versnellen. Met deze keuze investeren we in de toekomstbestendigheid van HR energy.’
Ook de twee zusterbedrijven HRsolar Projects en WoonDoo gaan mee in de rebranding en krijgen daarmee ook een nieuwe naam. HRsolar Projects, actief in grootschalige turn-key PV(T) en zonnewarmte projecten, wordt Next Source. WoonDoo, de schakel tussen consument, installateur en fabrikant, gaat verder onder de naam Get Greener.
Dit artikel is 8 maart 2023 geplaatst door: HR energy
Bespaar tot 50% op bereiding warm tapwater met douche-wtw''s
De M-Thermal warmtepompen ontvangt zilveren prijs!
Duurzame beurs Huis & Energie gaat samen verder met vt wonen&design beurs
Renova Heating introduceert nieuwe range warmtepompen.
NIEUW Immergas Monoblock nu verkrijgbaar 4 - 30kW!
Panasonic''s nieuwe CO₂ Service Checker voor CR-serie
Nieuwe Panasonic Aquarea K- & L-generatie erkend in de Good Design Awards 2022
Panasonic introduceert de nieuwe VRF Mini Cassette met nanoe™ X Mark 3
Rust op de gasmarkt, maar geen garanties voor het volgende vulseizoen
Nieuw veiligheidsbeleid nodig voor transport gevaarlijke stoffen voor energietransitie
Hoe het beroemdste waterpistool ter wereld begon als een warmtepomp
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wat is de mooiste buitenunit van het land?
ACM doet onderzoek naar benodigde investeringen inzet groen gas
Energie Samen Zuid-Holland en 75inQ
TVVL
TVVL
Wekelijks op de hoogte blijven van de duurzame warmtesector?
Meld u nu aan voor de nieuwsbrief!