Voor een nieuwbouwproject in Ubbergen heeft Panasonic Aquarea A2W warmtepomp installaties geleverd. In samenwerking met Dutch Heatpump Solutions en AGO Totaaltechniek zijn deze in een innovatieve dak oplossing geplaatst; de Hydrotop.
We zijn hier in Beek – Ubbergen in het Hubertus hof. Dit project bestaat uit 11 woningen verdeeld in 3 blokken. In deze woningen is gekozen om een Panasonic Aquarea warmtepomp te plaatsen in de Hydrotop. De Hydrotop is een unieke, praktische, prefab oplossing voor het eenvoudig en esthetisch verantwoord plaatsen van een Panasonic Aquarea Warmtepomp.
Aquarea Air to Water
Aquarea haalt tot 80% van de benodigde warmte-energie uit de omgevingslucht. Er wordt warmte-energie uit de omgevingslucht gewonnen en deze wordt ingezet voor de productie van warm water, verwarming en indien gewenst zelfs koeling. Het is een innovatief duurzaam systeem, ontworpen om de ideale temperatuur voor de woning te leveren. Ook bij extreme buitentemperaturen.
Bekijk de video voor meer informatie
Dit artikel is 2 juni 2022 geplaatst door: Panasonic
Panasonic Hybrid Air: een energiezuinige cv-ketel en airco combinatie
Grundfos informatiesessies warmtenetten 5 - 8 juli
Panasonic lanceert innovatieve Aquarea EcoFleX met nanoe™X
Panasonic levert Aquarea All-in-One compact bij Green Village in Delft
De Cascade Manager maakt een flinke energielabelsprong mogelijk
22 juni 2022: Kennissessie Stichting Warmtenetwerk ‘Startmotor katalysator voor energietransitie?’
De ULTRA 8 radiatoren met vlakke voorplaat zijn nu ook uit voorraad leverbaar
Panasonic Aquarea T-CAP Mono-bloc J Generatie R32 nu met 3-fase optie
Branchevereniging Bodemenergie
NVDE
Gebruikersplatform Bodemenergie